Відділ земельних ресурсів

Начальник відділу земельних ресурсів селищної ради

ІВЧЕНКО Ніна Миколаївна


1. Виконує основні обов’язки, передбачені ст.8 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», здійснює в межах своїх повноважень контроль за додержанням вимог земельного законодавства
2. Дотримується вимог та обмежень, обмовлених Законами України «Про боротьбу з корупцією» та «Про службу в органах місцевого самоврядування»
3.Реалізує на території селищної ради державну політику у використанні та охороні земель, проведенні земельної реформи, готує і подає управлінню земельних ресурсів Держкомзему України пропозиції щодо удосконалення з питань регулювання земельних відносин.
4. Розглядає та готує матеріали юридичних та фізичних осіб з земельних питань та вносить їх на розгляд земельної комісії та сесії.
5. Координує діяльність постійної комісії по регулюванню земельних відносин, розвитку сільського господарства і охороні навколишнього середовища, веде облік і звітність по земельних питаннях.
6. Здійснює керівництво діяльністю відділу, несе персональну відповідальність перед селищним головою за виконання покладених на відділ завдань і функцій, розподіляє функціональні обов’язки працівників відділу.
7. Забезпечує в межах своєї компетенції контроль за станом справ у сфері діяльності відділу, вживає заходів щодо поліпшення його роботи.
8. Приймає участь в підготовці матеріалів для оформлення договорів на право тимчасового користування землею, в тому числі на умовах оренди.
9. Здійснює на території сільської ради облік і звітність, як державну так і відомчу, у сфері регулювання земельних відносин, використання та охорони земель та подає її в установлені терміни до районного відділу земельних ресурсів.
10. За дорученням сільського голови розглядає земельні спори, готує проекти висновків згідно з вимогами Закону України «Про звернення громадян».
11. Веде облік та контроль за розглядом листів, скарг та заяв громадян по земельним питанням, веде особистий прийом громадян.
12. Вирішує за дорученням сільського голови або сільської ради інші питання пов’язані з діяльністю ради та її органів.
posadova-nstrukcya-vchenko.pdf [87,19 Kb] (завантажень: 7)

Спеціаліст відділу земельних ресурсів селищної ради

ТАШЛИКОВИЧ Людмила Іванівна


1. Здійснює контроль за внесенням власниками земельних ділянок та землекористувачами плати на землю.
2. Відповідає за своєчасне подання реєстрів плати за землю в податкову інспекцію.
3. Надає довідки про наявність земельних ділянок та їх розміри.
4. Веде реєстрацію звернень фізичних осіб по різних земельних питаннях.
5. Здійснює реєстрацію договорів купівлі-продажу та дарування, свідоцтв про право на спадщину за заповітом на земельні ділянки.
6. Вносити зміни щодо землекористувачів згідно прийнятих рішень селищної ради.
nstrukc-tashlikovich.pdf [81,15 Kb] (завантажень: 16)
Нужно зайти и бесплатные программы скачать для пк, а так же фильмы смотреть онлайн на кинопортале или скачать Купить шаблоны для DLE на лучшем портале