Селищний голова


ВАРЕНІЧЕНКО Олександр Павлович


     Народився 2 березня 1971 року в смт Баришівка Київської області, громадянин України. У 2000 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю правознавство, юрист. Трудову діяльність розпочав у 1991 році у Баришівському МГШБО на посаді водія.
З 1991 по 1992 рр. – працював водієм у МП «Бізнес-Центр».
З 1992 по 1994 рр. – працював на заводі «Молнія» слюсарем-ремонтником.
З 1994 по 2001 рр. – працював на посаді старшого оперуповноваженого ДСБЕЗ Березанського МВ ГУ МВС України в Київській області.
У 2002-2007 рр. – займав посаду заступника директора з енергонагляду Баришівського РЕМ ЗАТ «А.Е.С. Київобленерго».
З 2008 по 2010 рр. – начальник юридичного відділу ТОВ «Рубі Роз Агрікол Ко., ЛТД».
З 2010 по 2011 рр. – працював старшим юрисконсультом ТОВ «Агросервіс».
З 2011 по 2012 рр. – займав посаду начальника юридичного відділу ТОВ «Корм».
У 2013 році працював державним інспектором у Державній інспекції з енергетичного нагляду м. Київ.
З 2013 по 2015 рр. – займав посаду начальника юридичного відділу ТОВ «Птахофабрика Київська».
     Рішенням сесії селищної ради №01-01-07 від 04.11.2015 «Про інформацію селищної виборчої комісії про результати виборів депутатів Баришівської селищної ради і селищного голови 25 жовтня 2015 року» визнано повноваження Баришівського селищного голови та присвоєно 9 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

Дні прийому: середа
Години прийому: з 8-00 до 12-00

У відповідності до Закону України
"Про місцеве самоврядування в Україні”

 

ПОВНОВАЖЕННЯ

Баришівського селищного голови

Селищний голова:

1. Забезпечує здійснення у межах наданих Законом України "Про місцева самоврядування в Україні” повноважень органів виконавчої влади на території ради, додержання Конституції та законів України, виконання актів Президента України та відповідних органів виконавчої влади.

2. Організовує в межах, визначених Законом України "Про місцева самоврядування в Україні”, роботу селищної ради та її виконавчого комітету.

3. Підписує рішення ради та її виконавчого комітету.

4. Вносить на розгляд ради пропозицію щодо кандидатури на посаду секретаря ради.

5. Вносить на розгляд ради пропозиції про кількісний персональний склад виконавчого комітету.

6. Вносить на розгляд ради пропозиції щодо структури і штатів виконавчих органів ради, апарату ради та її виконавчого комітету.

7. Здійснює керівництво апаратом ради та її виконавчого комітету.

8. Скликає сесії ради, вносить пропозиції та формує порядок денний сесій ради і головує на пленарних засіданнях ради.

9. Забезпечує підготовку на розгляд ради проектів програм соціально-економічного та культурного розвитку, цільових програм з інших питань самоврядування, місцевого бюджету та звіту про його виконання, рішень ради з інших питань, що належать до її відання, оприлюднює затверджені радою програми, бюджет та звіти про їх виконання.

10. Призначає на посади та звільняє з посад керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади.

11. Скликає загальні збори громадян за місцем проживання.

12. забезпечує виконання рішень місцевого референдуму, ради, її виконавчого комітету.

13. Є розпорядником бюджетних, позабюджетних цільових (у тому числі валютних) коштів, використовує їх лише за призначенням, визначенням радою.

14. Представляє територіальну громаду, раду та її виконавчий комітет у відносинах з державними органами, іншими органами місцевого самоврядування, об”єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, громадянами, а також у міжнародних відносинах відповідно до законодавства.

15. Звертатися до суду щодо визначення незаконними актів інших органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, які обмежують права та інтереси територіальної громади, а також повноваження ради та її органі.

16. Укладає від імені територіальної громади, ради та її виконавчого комітету договори відповідно до законодавства, а з питань, віднесених до виключної компетенції ради, подає їх на затвердження відповідної ради.

17. Веде особистий прийом громадян.

18. Забезпечує на відповідальній території додержання законодавства щодо розгляду звернень громадян та їх об”єднань.

19. Здійснює інші повноваження місцевого самоврядування, визначені діючими законами, якщо вони не віднесені до виключних повноважень ради або не віднесені радою до відання її виконавчих органів.

20. Видає розпорядження у межах своїх повноважень.

21. Селищний голова несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому законом повноважень.

22. При здійсненні наданих повноважень селищний голова є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед територіальною громадою, відповідальним – перед відповідною радою, а з питань здійснення виконавчими органами ради повноважень органів виконавчої влади – також підконтрольним відповідним органам виконавчої влади.

23. Селищний голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами. На вимогу не менше половини депутатів селищний голова зобов”язаний прозвітувати перед радою про роботу виконавчих органів ради у будь-який визначений ними термін.

24. Селищному голові безпосередньо підпорядковуються секретар виконкому ради, заступник селищного голови, головний бухгалтер.
Нужно зайти и бесплатные программы скачать для пк, а так же фильмы смотреть онлайн на кинопортале или скачать Купить шаблоны для DLE на лучшем портале