Секретар селищної ради


ПРОКОПЧУК Людмила Олександрівна


Посадова інструкція секретаря селищної ради


1. Скликає сесії ради у випадках, передбачених частиною шостою статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”; повідомляє депутатам і доводить до відома населення інформацію про час і місце проведення сесії ради, питання, які передбачається внести на розгляд ради.
2. Веде засідання ради та підписує її рішення у випадках, передбачених частиною шостою статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”.
3. Організовує підготовку сесій ради, питань, що вносяться на розгляд ради.
4. Забезпечує своєчасне доведення рішень ради до виконавців і населення, організовує контроль за їх виконанням.
5. За дорученням селищного голови координує діяльність постійних та інших комісій ради, дає їм доручення, сприяє організації виконання їх рекомендацій.
6. Сприяє депутатам ради у здійсненні їх повноважень.
7. Організовує за дорученням ради відповідно до законодавства здійснення, заходів, пов’язаних з підготовкою і проведенням референдумів та виборів до органів державної влади і місцевого самоврядування.
8. Забезпечує зберігання у відповідних органах місцевого самоврядування офіційних документів, пов’язаних з місцевим самоврядуванням територіальної громади, забезпечує доступ до них осіб, яким це право надано у встановленому порядку.
9. Секретар селищної ради одночасно здійснює повноваження секретаря виконавчого комітету.
10. Відповідає за правильність та своєчасність оформлення протоколів сесій, виконкомів, розпоряджень селищного голови.
11. Вирішує за дорученням селищного голови ради інші питання, пов’язані з діяльністю ради та її органів.
12. Секретар має право за погодженням із селищним головою, його заступником залучати інших спеціалістів до виконання певних доручень.
Нужно зайти и бесплатные программы скачать для пк, а так же фильмы смотреть онлайн на кинопортале или скачать Купить шаблоны для DLE на лучшем портале