Кубок селищного голови з волейболу серед чоловічих команд

Кубок селищного голови з волейболу серед чоловічих команд

19 березня 2017 року в спортивному залі ЦПР «Мрія» відбулися попередні змагання на кубок селищного голови з волейболу серед чоловіків, в якому взяло участь 6 команд.

 

            Зі словами привітання до спортсменів звернувся селищний голова Олександр Павлович Вареніченко, який дав напутнє слово і побажав перемоги сильнішим.

        Згідно жеребкування було сформовано три пари команд. В першій змагалися команди Рудницького та Баришівки 1. В напруженій боротьбі де жодна з команд не хотіла програвати, запал гри відчувся одразу ж, волейболісти показали справжній волейбол і завоювали симпатії вболівальників. В підсумку перемогу здобула команда Рудницьке, з рахунком 3:1.

         У другій грі не менш напруженій та драматичній за рахунку 0:2 команда зі Бзова зуміла переламати хід зустрічі на свою користь та в підсумку здобути вольову перемогу над волейболістами з Березані (рахунок 3:2 ).

         У третій зустрічі перемогу святкували досвідчені волейболісти з Коржів (рахунок 3:1)переграли команду Баришівка.

         За результатами попередніх змагань в фінальну частину пройшли команди Рудницького, Бзову та Коржів, які і визначать між собою в іграх по колу переможця та відповідно володаря Кубку селищного голови та призу турніру (професійний волейбольний м’яч).

          Фінал змагань відбудеться 26 березня 2017 року о 10.00 в спортивному залі ЦПР «Мрія», запрошуємо всіх бажаючих!

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Добавить комментарий