Дорогі жінки!

 
Дорогі жінки!

Від імені депутатського корпусу, членів виконавчого кабінету та від себе особисто прийміть найщиріші вітання зі святом весни, ніжності і кохання – 8 Березня!

Міжнародний жіночий день є символом усього найкращого в нашому житті – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла.

Нехай цей весняний святковий день завжди дарує Вам тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів, бо саме Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього, звичайно необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, напруження душевних сил – ті дивовижні якості, яких так часто не вистачає чоловікам. А притаманні Вам материнська мудрість, далекоглядність, виваженість і християнська терпимість є запорукою миру, спокою і стабільності у нашому спільному домі – Україні. Спасибі всім жінкам, які трудяться на благо нашого селища, піклуються про зростання добробуту наших людей, їхню долю.

Від усієї душі бажаю вам здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій! Щоб кожен день вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт! Бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної  енергії, упевненості у своїх силах, кохання та вірності Ваших близьких. Нехай у ваших оселях завжди панують мир і злагода, добро і достаток, надія і щира любов! Щастя вам, добробуту, щедрої долі, чудового весняного настрою та Божої благодаті на довгі роки!

                                           З повагою,

 Баришівський селищний голова             

Олександр Павлович Вареніченко

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Добавить комментарий