Щодо термомодернізації ДНЗ "Теремок"

Останнім часом в геометричній прогресії зростають звинувачення в бік селищного голови, масштаби безпідставних звинувачень, непідтверджених фактів ще раз говорять про повну непрофесійність, недосвідченість та різношерстість команди опонентів, дії яких активізувалися виключно в передвиборчій гонці. Власне кажучи всім «діячам у ФБ» та інших соціальних мережах  хочеться наразі подякувати, тому що кожен негативний пост чи зухвалий коментар, а то і вся Ваша «інформаційна атака» лише доводять, що селищний голова працює в правильному напрямку і результати його роботи суттєві тому так і дратують опонентів.  «Чорний піар», який налаштований на руйнацію репутації селищного голови, нам зараз нереально допомагає, впізнаваність в масах росте, а у здоровому глузді наших мешканців ми впевненні.

   У відповідь на дорікання деяких депутатів селищної ради, яким неодноразово було надано роз’яснення і дуже шкода, що не вистачає загального розвитку, щоб зрозуміти елементарні речі,  оприлюднюємо  роз’яснення щодо питання утеплення дитячого садка «Теремок».  

Замовником проекту по програмі енергозбереження дитячого садка «Теремок» є Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства КОДА, відповідно фінансування та контроль (підписання актів виконання робіт) залишається за Департаментом. Баришівська селищна рада виконала свої зобов’язання щодо співфінансування робіт.

Слід зазначити, що селищний голова Вареніченко О.П. на початку жовтня 2018 року звертався офіційним листом до директора Департаменту Золіна С.О., стосовно з’ясування причин призупинення робіт по утепленню садочка «Теремок» (копія додається). Станом на 26.11.2018 року відповіді не надійшло.

Щодо термомодернізації ДНЗ "Теремок"

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Добавить комментарий