В колі друзів краще працювати, легше думати і вироби виготовляти!

В колі друзів краще працювати, легше думати і вироби виготовляти!

Учні навчальних закладів та вихованці ДНЗ смт Баришівки, а саме Баришівський НВК, Баришівська ЗОШ ім. М.Зерова, ДНЗ "Золотий ключик", ДНЗ "Теремок", ДНЗ "Промінь" прийняли участь у конкурсі "Найкраща ялинкова прикраса", яку проводила Баришівська селищна рада. Кожний заклад отримав сертифікат на 2000 грн. від селищної ради, а найактивніші батьки вихованців ДНЗ ще й грамоти. В колі друзів краще працювати, легше думати і вироби виготовляти!
В колі друзів краще працювати, легше думати і вироби виготовляти!

          Результат перевершив сподівання - головна ялинка була ошатно вбрана. Дитяча фантазія меж не знає. Дякуючи досвіду та креативності вчителів, вихователів, батьків іграшки були зроблені дуже оригінально, навіть з підручних матеріалів. За новорічних свят у нашому селищі був дійсно створений новорічний настрій для всіх – дітей, дорослих та гостей!

          Хвилює те, що невідомі особи вирішили по-своєму зберегти пам'ять про новорічні свята, викравши 12 прикрас з головної ялинки. І байдуже їм, що в наступному році прикрасам радітимуть лише вони, бо всі новорічні іграшки,які були виготовлені дітьми будуть збережені та прикрашатимуть головну ялинку селища в новому 2018 році.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
GregoryTAW
Большое спасибо =)))
-----
активатор win 10

  • Нравится
  • 0
Добавить комментарий