НАГАДУЄМО!ОГОЛОШЕННЯ! БЕЗКОШТОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ОГЛЯД ТА КОНСУЛЬТАЦІЇ


04 листопада 2018 року (неділя)
з 9:00 до 15:00
приміщення Баришівської селищної ради
«…медичний огляд - один із видів лікувально-профілактичної допомоги, що полягає в активному обстеженні стану здоров'я…» Це визначення всі знають, але на запитання:
- "Коли останній раз були у лікаря?"
- "Коли вже сильно прихватило."
Вже четвертий раз поспіль, наші мешканці отримають можливість пройти первинні медичні обстеження, щоб попередити хворобу, а не лікувати жахливі наслідки. 04 листопада 2018 року (неділя), безпосередньо в приміщенні Баришівської селищної ради, разом з представниками Міжнародного благодійного фонду «Сприяння розвитку медицини» пройде спільна акція, метою якої є популяризація здорового способу життя. 
Міжнародним благодійним фондом «Сприяння Розвитку Медицини» в рамках Всеукраїнських благодійних програм «Безкоштовні медичні консультації» і «Дивитися та Бачити» за підтримки Баришівської селищної ради та Баришівського шкірзаводу для ВСІХ БАРИШІВЧАН ТА МЕШКАНЦІВ ПРИЛЕГЛИХ СІЛ ПАСІЧНА ТА ШВАЧИХА БУДЕ ПРОВОДИТИСЯ БЕЗКОШТОВНИЙ ОГЛЯД ВУЗЬКОПРОФІЛЬНИМИ ЛІКАРЯМИ-ВОЛОНТЕРАМИ З М. КИЇВ.

Всі бажаючі 04 ЛИСТОПАДА 2018 РОКУ (НЕДІЛЯ) зможуть прийти до Баришівської селищної ради та отримати професійну медичну консультацію: терапевтів, окулістів, дерматолога, хірурга, ендокринолога та неврологів, зробити експрес-тест на цукор (аналіз на глюкозу крові), електронну кардіограму, а також отримати при необхідності безкоштовні окуляри.

НАГАДУЄМО!ОГОЛОШЕННЯ!  БЕЗКОШТОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ОГЛЯД ТА КОНСУЛЬТАЦІЇ
НАГАДУЄМО!ОГОЛОШЕННЯ!  БЕЗКОШТОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ОГЛЯД ТА КОНСУЛЬТАЦІЇ

скачать dle 10.5фильмы бесплатно