ОГОЛОШЕННЯ! БЕЗКОШТОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ОГЛЯД ТА КОНСУЛЬТАЦІЇ

04 листопада 2018 року (неділя)

 з 9:00 до 15:00

приміщення Баришівської селищної ради

«…медичний огляд - один із видів лікувально-профілактичної допомоги, що полягає в активному обстеженні стану здоров'я…»  Це визначення всі знають, але на запитання:

 - "Коли останній раз були у лікаря?"

 - "Коли вже сильно прихватило."

    Вже четвертий раз поспіль, наші мешканці отримають можливість пройти первинні медичні обстеження, щоб попередити хворобу, а не лікувати жахливі наслідки. 04 листопада 2018 року (неділя), безпосередньо в приміщенні Баришівської селищної ради, разом з представниками Міжнародного благодійного фонду «Сприяння розвитку медицини» пройде спільна акція, метою якої є популяризація здорового способу життя.

   Міжнародним благодійним фондом «Сприяння Розвитку Медицини» в рамках Всеукраїнських благодійних програм «Безкоштовні медичні консультації» і «Дивитися та Бачити» за підтримки Баришівської селищної ради та Баришівського шкірзаводу для ВСІХ БАРИШІВЧАН ТА МЕШКАНЦІВ ПРИЛЕГЛИХ СІЛ ПАСІЧНА ТА ШВАЧИХА БУДЕ ПРОВОДИТИСЯ БЕЗКОШТОВНИЙ ОГЛЯД ВУЗЬКОПРОФІЛЬНИМИ ЛІКАРЯМИ-ВОЛОНТЕРАМИ З М. КИЇВ.

 

   Всі бажаючі 04 ЛИСТОПАДА 2018 РОКУ (НЕДІЛЯ) зможуть прийти до  Баришівської селищної ради та отримати  професійну медичну консультацію: терапевтів, окулістів, дерматолога, хірурга, ендокринолога та неврологів,  зробити експрес-тест на цукор (аналіз на глюкозу крові), електронну кардіограму,  а також отримати при необхідності безкоштовні окуляри.

 

 ОГОЛОШЕННЯ!  БЕЗКОШТОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ОГЛЯД ТА КОНСУЛЬТАЦІЇ

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно