Дана публікація пропонується з метою почути Вашу думку, чи потрібно в парку «Липняки» штучна водойма?

Всі ви спостерігаєте за поступовим процесом відновлення паркової зони «Липняки». Зрозуміло, що всім нам хочеться максимально швидко побачити відновлений сучасний парк європейського рівня з центральними алеями, освітленням, парканом, біговими доріжками, камерами і т.д. … але ми рухаємося планомірно  та у відповідності до бюджету селища.

  Мова йде про «штучне озеро» в парку «Липняки», розміром 40 х 40м.,  зі сторони де побудована сцена, ближче до вул. Паркової. За допомогою «штучного озера» вирішиться проблема з рівнем ґрунтових, талих та дощових вод, які повесні добре підтоплюють дану місцину.  

  Фахівці точно визначать рівень ґрунтових вод, межі вологого і сухого ґрунту, рівень водоносного горизонту та інші параметри. Ґрунтові води, дуже примхлива й мінлива річ, яка залежить від пори року та постійно змінюється - ближче до літа знижується рівень води, восени – підвищується.

  Тому ми не виключаємо, що можливо  знадобиться свердловина та дренажна система, яка опустить рівень ґрунтових вод на інший водоносний горизонт.

  Створивши дану рекреаційну зону ми отримаємо влітку чудове місце для відпочинку та окраси краєвиду, а взимку можливо навіть каток для наших діток!

Долучайтеся до обговорення!

 

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно