ДО УВАГИ ГРОМАДЯН !

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН !

Державну реєстрацію актів цивільного стану здійснює Баришівський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області та виконавчі комітети сільських рад Баришівського району Київської області (зокрема, щодо компетенції відділу входить державна реєстрації народження, смерті, шлюбу, розірвання шлюбу, зміни імені, щодо компетенції виконкомів сільських рад району входить державна реєстрація актів цивільного стану народження, смерті, шлюбу).

    Крім державної реєстрації актів цивільного стану до компетенції відділу входить ще ряд обов»язків, зокрема видача потворних свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану (свідоцтва про народження, шлюб, розрівання шлюбу, свідоцтва про смерть свої близьких родичів), внесення змін до актових записів цивільного стану в разі виявлення помилок в документах, видача витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, в разі неможливості отримання повторних свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, збереження архівного фонду Баришівського району Київської області.

  В відділі зберігаються акти цивільного стану про народження, смерть, шлюб, розірвання шлюбу, усиновлення, зміну імені, встановлення батьківства по смт. Баришівка та населених пунктах Баришівського району з 1940 року по теперішній час. Документи за попередні роки зберігаються в Центральному історичному архіві та Державному архіві Київської області.

Щодо статистичної звітності, то можна навести наступні цифри за 2016 рік: саме зареєстровано відділом та виконкомами 374народження малюків, смертей 769, шлюбів 164, розірвань шлюбу 36, зміни імені 15. Найбільше народжень зареєстровано в таких населених пунктах як Морозівка – 14, Недра – 13, смертей у с. Морозівка – 38, Перемога – 41, Яблуневе - 37.

По смт. Баришівка домінує державна реєстрації народження, зокрема народжень зареєстровано 235, смертей – 165.

Даному факторові щодо збільшення фактів реєстрацій народжень, сприяло запровадження Міністерством юстиції України пілотного проекту щодо державної реєстрації народження малюків безпосередньо у пологовому відділенні Баришівської центральної районної лікарні Київської області, а з грудня 2016 року в приміщенні, де приймаються пологи можна також батьками подати документи на державну реєстрацію місця проживання новонародженої дитини.

За 2016 рік зареєстровано 5 шлюбів між громадянами України та іноземцями, здебільшого громадянами держав – членів СНД.

З 01 жовтня 2016 року внесеними змінами до сімейного законодавства передбаченого видачу свідоцтва про шлюб при державній реєстрації шлюбу кожному  із подружжя, а також відмінено проставляння в паспортах громадян України відміток про державну реєстрацію шлюбу та розірвання шлюбу.

У відділі передбачене проведення таких урочистих подій, як «Ювілейне Весілля», «Заручини», «Урочиста реєстрація народження», «Урочиста реєстрацію шлюбу».

Серед напоширеніших імен, які присвоювались малюкам під час народження є такі як Софія, Поліна, Вероніка, Анна, Анастасія, Дарія, Марія жіночі, та чоловічі як Дмитро, Роман, Артем, Владислав, Назар, Денис.

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Добавить комментарий