Бачиш клумбу з квітами - забирай додому?!

Не встигли розквітнути, як їх покрали…

29-го червня 2018 року о 23:04 якісь дві "добродійки" безсоромно  повикопували квіти (портулак) на тротуарній зоні "100 метрівки" у смт Баришівка.

 

Нагадаемо, що 10-го травня 2018 року справжню красу створили колектив «Баришівської селищної ради», депутати на чолі з головою Олександром Павловичем Вареніченком, працівники ВКККП (БАРИШІВСЬКИЙ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ БАРИШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ), підприємці, небайдужі Баришівчани та активна молодь, які  долучилися до озеленення тротуарної зони "100 метрівки".

Проте, хто знав, що жити  рослинам лишилося не довго.

 Для нас це відверте дикунство, але це наша реальність.  Якщо хтось спіймає чи бачив таких вандалів-крадіїв, одразу повідомляйте  Баришівську селищну раду,  таких людей потрібно робити відомими на все місто, щоб люди знали своїх "героїв" в обличчя.

Сумно і прикро стає від того, коли бачиш, що одні люди дбають про благоустрій міста, намагаються внести свій посильний вклад у його зміни на краще, інші ж нищать, руйнують, крадуть… Інколи від таких проявів вандалізму у творців прекрасного опускаються руки.

Мабуть, саме про таких черствих і бездушних людей писала американська письменниця Шеррілін Кеньон: "За своєю природою люди є дріб’язковими і ревнивими. Вони заздрять тому, чого самі не мають, і так як самі вони це отримати не можуть, то просто знищують. І краса – це та річ, яка їм ненависна більше всього”. То як же достукатися до свідомості цих нехлюїв і шкідників, як переконати їх у тому, що шлях руйнації та знищення веде в нікуди? Сьогодні вони знищили щось маленьке – завтра набагато більше… А хто нестиме відвіт за їхні помилки? Діти, онуки? І що залишать вони по собі?

Бачиш клумбу з квітами - забирай додому?!

Бачиш клумбу з квітами - забирай додому?!
Бачиш клумбу з квітами - забирай додому?!

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно