Пам'ятаємо…

Сьогодні, 27 червня минає два роки, як у Вічність відійшов мужній воїн, славний афганець «Баграм»,депутат Київської обласної ради VII скликання - Микола Миколайович Семеняка .

Микола Семеняка народився 6 грудня 1967 році у селі Кам'яне Рокитнівського району Рівненської області. У 1987 році закінчив Ялуторовський сільськогосподарський технікум Тюменської області за фахом агроном. Працював за фахом. З березня по травень 2014 року - голова Баришівської районної ради Київської області. У 2013 - 2014 роках був учасником Революції достоїнства в складі 8-ї Афганської сотні. У 2014-2015 роках - учасник бойових дій в складі добровольчого батальйону «Айдар» на сході України. З листопада 2015 року - депутат Київської обласної ради VII скликання. Був членом фракції «Укроп», членом постійної комісії з питань екології, природокористування, водних ресурсів, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій.

«Він залишив глибокий слід в душі кожного, хто мав щастя з ним спілкуватися. Не зважаючи на шалену зайнятість, він завжди міг вислухати того, хто звернувся до нього за підтримкою, щось порадити, виручити, не відмовляв у проханнях. Для когось він був просто Коля, для когось Микола Миколайович… Знаєте, для нього найважливішим було, аби все, що він робить, хотіли робити разом з ним,»- згадує Баришівський селищний голова Олександр Павлович Вареніченко.

 

Лишається додати: …і робили після нього. Пам'ятаємо

Пам'ятаємо…

скачать dle 10.5фильмы бесплатно