Для відпочинку та спорту…Або як створюється парк мрії місцевих мешканців Баришівки

 

 Скільки можна обурюватися, звинувачувати та нарікати?! Не ставайте жертвами фейкових новин, не засмічуйте голови та свідомість вигадками та фальшивками, як стало з публікацією на сторінці фейсбук «Баришівка – Баришівський район» про дитячий майданчик за 250тис. з абсолютно смішним фото-монтажем.


  Невже Ви настільки не перебірчиві в своєму «чтиві» та наріканнях, що готові вірити любій побрехеньці.


Але найчастіше результат від пліток виходить протилежний очікуваному, так і в нашому випадку.


На сьогоднішній день в смт Баришівка є актуальним питання розбудови парку, що знаходиться біля недільного базару, Баришівчани звикли його називати «Липняки». Більше того, питання розбудови та відновлення дії цього парку – є одним з найважливіших та першочергових, яким опікується особисто сам селищний голова О.П. Вареніченко.


Баришівська селищна рада надає роз’яснення всіх вже проведених та запланованих дій відносно паркової зони і не тільки.


Звичайно ж хочеться нагадати, що ще 2 роки тому розбиті пляшки, гори неприбраного сміття – це те, чим  «славився» центральний парк Липняки. Колись там працювали атракціони, але їх довелося демонтувати, бо обладнання вже віджило свій експлуатаційний термін. І відтоді територія Липняків заросла бур’яном та паростками дерев, а для мешканців служить звалищем.


Для того, щоб хоч трохи розчистити територію парку від непотребу Баришівською селищною радою був організований не один суботник. І дуже прикро, що до робити в парку приєднувалися одні і ті ж люди. (фото 1 суботнику додається)

Для відпочинку та спорту…Або як створюється парк мрії місцевих мешканців Баришівки

 Станом на сьогоднішній день вже розроблена проектно-технічна документація паркової зони, яка на даний час проходить експертизу(фото 2 схемат.проект додається).

Для відпочинку та спорту…Або як створюється парк мрії місцевих мешканців Баришівки


Зверніть увагу, що вся територія парку по проекту умовно поділена на зони: дитячі майданчики (відповідно вікових категорій),футбольне поле, work out, зона для пікніку і т.д. (фото 3 зони додається). У планах є зробити освітлення та доріжки для прогулянок.

Для відпочинку та спорту…Або як створюється парк мрії місцевих мешканців Баришівки

(Фото 4.,фото 5.) На даних фото  мрія реконструйованого парку нашого містечка, таким би дуже хотілося побачити парк Липняки в 2020р.  Де будуть створені всі умови для масового, активного та змістовного відпочинку односельців та гостей нашого містечка. Де відвідувачі будуть насолоджуватися затійливими розвагами та безпечними атракціонами, а саме головне вірити в свої сили, не чекати добрих чарівників, а працювати і ще раз працювати.

Для відпочинку та спорту…Або як створюється парк мрії місцевих мешканців Баришівки
Для відпочинку та спорту…Або як створюється парк мрії місцевих мешканців Баришівки

Баришівською селищною радою закуплено наступне обладнання:

  1. Дитячий комплекс «Тустань 3» для дітей вікової категорії  від 7 до 12 років (Фото 6, фото 7)Для відпочинку та спорту…Або як створюється парк мрії місцевих мешканців Баришівки
    Для відпочинку та спорту…Або як створюється парк мрії місцевих мешканців Баришівки

    1. Обладнання для дитячого майданчика від 3 до 7 років: подвійні гойдалки -2 шт.; карусель велика- 2 шт.; подвійні пісочниці -2 шт., лавки та смітники. Спортивний комплекс «Шкільний». Комплекс «Гвинтокрил». Загальна сума 314 тис. грн. Зауважимо, що дана закупівля проходила через тендер Prozoro.

  2. Спортивний майданчик WorkOut(воркаут): гімнастичні комплекси, турніки, колоди,  бруси та різноманітні тренажери.

  3. 8-го грудня 2017 року відбулося підписання договору з постачальником та передача від Управління фізичної культури і спорту до смт Баришівка комплектів спортивного обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування спортивних майданчиків з синтетичним покриттям та тренажерним обладнанням на загальну суму 833тис.грн.

Баришівською селищною радою на сьогоднішній день вже замовлено та виготовлено проектно-кошторисну документацію на монтажні роботи футбольного поля  з штучним покриттям за власні кошти, вартість склала 25000 грн. Потрібно відмітити, що монтаж даного обладнання також буде впроваджуватися за власні кошти Баришівської селищної ради.  Вже зроблено запити в різні монтажні компанії для порівняльної характеристики і складання чіткого кошторису.

За вказівкою селищного голови з пізньої осені 2017 року в парку ведуться підготовчі роботи до початку встановлення, а це також досить тривала та кропітка робота, особливо, якщо метою є зробити якісно, розумно і на довгі роки.

Далі пару слів адресовано тим регресивним людям, хто звихнувся на «показушному контролі» та  чітко мають за мету знищити любий чийсь прогрес будь-якими методами, повернути всіх назад до «застою», старих звичок тощо.

 На сьогоднішній день вже готова проектна документація по облаштуванню тротуарної зони по вул. Б.Хмельницького від ЦПР «Мрія», загальною вартістю 1.4млн.грн.

І нарешті про 5 млн. грн. які перейшли в 2018 рік, як невикористані з 2017 р. Ці кошти необхідні були для того, щоб не чекати наповнення місцевого бюджету, а  з початку 2018року мати можливість організувати харчування дітей у дитсадках та школах,  з першим потеплінням сміливо приступати до облагородження нашого містечка, покращення благоустрою селища.

Дотепний Оскар Уайльд зауважив: «Гірше, ніж плітки про вас, може бути тільки їх відсутність».скачать dle 10.5фильмы бесплатно