Молодіжний рух YMCA в світі і в Україні!

Все починається з любові…

Молодіжний рух YMCA в світі і в Україні!

 

Дорогі друзі!

Баришівська селищна рада пропонуєВам познайомитися з історією однієї з найбільших організацій для молоді в світі для можливого подальшого створення подібного молодіжного осередку в нашому селищі!  Сьогодні не існує жодної молодіжної організації, яка б об’єднувала навколо себе стільки людей і країн, мала б таку дивовижну і давню історію, як YMCA.

Християнська Асоціація молодих людей (Young Men’s Christian Association) або просто YMCA – це міжнародна, громадська, молодіжна, волонтерська, нерелігійна організація, що існує у світі вже більше 165 років.

На сьогоднішній день YMCA створює програми для молоді у 124 країнах світу і об’єднує більше 45 мільйонів людей. Сім

тисяч Європейських локальних YMCA роблять корисний внесок в життя суспільства в тисячах ситуацій для 2 мільйонів молодих людей та членів їх сімей.

YMCA - це нерелігійна організація, яка об’єднує всіх, хто поділяє християнські принципи і відкрита для людей незалежно від їх релігійної належності, віку, національності, статі, мови, здібностей.

Все це є можливим завдяки єднанню соціальної молодіжної діяльності членів організації навколо людських цінностей:любов, повагу, турботу, розуміння, відповідальність і чесність, які  проявляють кожної миті волонтери та організатори різноманітних програм YMCA.

 

YMCA вчить молодих людей мислити і діяти творчо, відкрито, демократично, розкривати свої здібності, знаходити сенс і мету життя. YMCA всіляко сприяє гармонійному фізичному, інтелектуальному та духовному розвитку людини.

 

 

Місія YMCA України, як молодіжний волонтерський рух, об'єднує (молодих) людей для взаємодопомоги і соціального служіння, сприяє (створює можливість) гармонійному розвитку Духу, Розуму та Тіла на основі Християнських принципів.

 

Міжконфесійна спрямованість та Християнський дух, незалежність від соціального статусу чи конфесійної приналежності, народжує у молоді творчі ідеї, бажання співпраці та взаємодії.

 

Принцип УМСА– постійний рух вперед, створення нових соціально- необхідних програм, виховання здорового покоління! 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно