Фантасмагорія по-баришівськи, або На межі брехні та лицемірства

Фантасмагорія по-баришівськи, або На межі брехні та лицемірства

Багатьом краянам, хто з тих чи інших причин, бував днями в райцентрі, потрапив до рук другий випуск газети «Баришівка на долонях» – посіпаки «борців за справедливість» роздавали її наліво-направо, залишили по кілька десятків у кожному закладі торгівлі й деінде. Вклали її і до поштових скриньок баришівчан. До речі, розрахувавши орієнтовану вартість друку на офіційному сайті Вінницької газетної друкарні «Прес Корпорейшн Лімітед» (17 825,07 грн), врахувавши оплату доставки до Баришівки, послуг творців-авторів, промоутерів, складається враження, що «загін громадських активістів» з легкістю розлучається з великими сумами грошей. Цікаво, а де ж вони їх беруть? Отримали за розміщення статті про депутатську діяльність обласного депутата, реклами та оголошень? Чи безробітні «громадські діячі» зробили щедрі членські внески? Хай ці питання залишаться риторичними, адже мова не про це.

«Фейковий голова?» – звичайно, матеріал з такою назвою прочитали всі, хто тримав у руках газету. От тільки хочеться запитати у «реформаторів» – авторів матеріалу, прізвища депутатів, які заперечують факт прийняття О.П.Вареніченком відповідної присяги, аби допомогти їм відновити в пам’яті день першої установчої сесії селищної ради VII скликання. Адже ми є свідками складання присяги чинного Баришівського селищного голови О.П.Вареніченка. Правду пишете: «Десь тут закралася брехня». Тож давайте не вводити людей в оману фейковими новинами!

Щодо нудного, заплутаного й нелогічного тексту під заголовком «Якщо судді – адвокати, то влада в шоколаді»… Ваш «загін» має у своєму складі двох виконавців відеозйомок, які знімали судові засідання (до того ж і засідання постійних комісій, пленарні засідання сесій селищної ради). То чому ви не публікуєте записи в мережі Інтернет? Чому маніпулюєте думками баришівчан, дезінформуєте населення? Громадяни самі мають робити висновки, а ви навмисне спотворюєте реальність!

Повернемось до реальності… Вдруге О.П.Вареніченко прозвітував перед виборцями про діяльність ввіреної йому громадою селищної ради. Цифри, статистика, факти, напрацювання, досягнення – все це наслідок кропіткої праці спеціалістів селищної ради, членів виконавчого комітету, депутатського корпусу… Чи кількагодинний – перед громадою, чи кількасторінковий – перед читачами, та він грунтується на успішних результатах реальної роботи; на фактах, а не домислах… До речі, чомусь представники «громадських реформаторів» не були присутні під час публічного звіту селищного голови. Напевно, лити бруд легше через власні друковані засоби інформації або соціальні мережі, адже там на гострі питання можна не відповідати.

Це – не відповідь на надруковану в «Баришівці на долонях» чергову брудну нісенітницю, і ні в якому разі не виправдання; це – не запит чи звернення до будь-кого з причетних до цього видання людей. Це – заклик до свідомих громадян краю аналізувати отриману інформацію самостійно, керуючись здоровим глуздом і реальними фактами!

Депутати Баришівської селищної ради: В.М.Іващенко, С.М.Русанов, В.В.Демещук, Г.В.Лаховський, Н.В.Тур, Л.В.Борзак, Л.А.Дзявун, В.С.Мостова, Л.О.Прокопчук, С.В.Попович, Т.І.Гаврилко, М.С.Березін, В.М.Усенко

Тижневик «Баришівський вісник» №8(370) від 24.02.2018

 

 

 


 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно