Розпочався відлік часу до початку весни.Масляна відбулася – весна розпочалася!

 Розпочався відлік часу до початку весни.Масляна відбулася – весна розпочалася!

17 лютого 2018 року біля районного будинку культури смт Баришівка відбулося святкування  чудового народного дійства - Масляної.  Урочисто пройшло відкриття заходу.  З вітальним словом до присутніх  звернувся Баришівський селищний голова Олександр Павлович Вареніченко. Побажав всім – і дорослим, і дітворі – доброго здоров’я і всіляких гараздів, гарно провести цей день, із чистим серцем і світлими думками розпочати піст, у доброму гуморі розпрощатися із зимою і зустріти весну…Також Олександр Павлович привітав керівника народного аматорського хору «Жайвір» Сташук Галину Василівну, з нагоди 70-річчя від дня народження та подякував за багаторічну сумлінну працю.

Саме ж свято продовжувалося прекрасними виступами 14фольклорних колективів району, підготовлених учасниками художньої самодіяльності та працівниками районного будинку культури смт Баришівка.

Кожен з учасників та гостей свята мав змогу почастуватися різноманітними смаколиками, головними з яких традиційно були млинці.  Спільна праця працівників культури, ЦПР"Мрія”, селищної та сільських рад дала позитивний результат. Окреме ДЯКУЄМО головам сільських рад за сприяння участі колективів у заході. Разом ми сила. Наші культурні цінності і надбання будуть берегти та гідно продовжувати наші діти та онуки.

Найменших жителів селища розважали аніматори ЦПР «МРІЯ», які заряджали енергією усіх присутніх на площі.

Організатори свята продумали все до деталей, тому ніхто не пішов зі свята без гарної фотокартки. Всі бажаючі могли сфотографуватися біля спеціального колоритного стенду, який намалював місцевий талановитий художник Віктор Лисиця.   

Цього дня в нашому селищі розвернулося справжнє гуляння. Вже  ближче до вечора  солом'яне опудало, символ зими, спалили. Високо над деревами клубився чорний димок – це догорало солом’яне опудало зимової богині Морени. Її попіл розвіявся за вітром, символізуючи те, що зима уже зовсім скоро здасть свої позиції й поступиться місцем весні.
Розпочався відлік часу до початку весни.Масляна відбулася – весна розпочалася!Розпочався відлік часу до початку весни.Масляна відбулася – весна розпочалася!
скачать dle 10.5фильмы бесплатно