СЛАВА УСІМ, ХТО ПОВЕРНУВСЯ З ПОЛЯ БРАНІ...

СЛАВА УСІМ, ХТО ПОВЕРНУВСЯ З ПОЛЯ БРАНІ:

 

З ЄГИПТУ, СИРІЇ, АНГОЛИ, СОМАЛІ,

 

ХТО БАЧИВ СМЕРТЬ В КРУТИХ ГОРАХ, В АФГАНІ,

 

І ТИМ, ХТО НЕ ПРИЙШОВ

 

ДО РІДНОЇ ЗЕМЛІ,

 

КОГО НЕ СТРІЛА МАТИ НА ПОРОЗІ…

 

І ХАЙ ТОРОЧАТЬ ЗЛІЇ ЯЗИКИ,

 

ЗАЛИШИТЕСЬ ВИ  В ПАМ’ЯТІ НАРОДУ

 

СИНАМИ РІДНОЇ ВІТЧИЗНИ НАВІКИ!

 

 

 

         Саме під таким гаслом 15 лютого 2018 року з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан за ініціативи селищного голови Вареніченка Олексадра Павловича  відбулася дружня зустріч воїнів-інтернаціоналістів Баришівського району в актовому залі Баришівської селищної ради.                  

 

          Голова селищної ради звернувся до присутніх: «Від себе особисто,від імені депутатського корпусу та членів виконкому Баришівської селищної ради щиро вітаю воїнів-інтернаціоналістів, членів їх сімей з днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

 Бажаю Вам і Вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров'я і довгих років життя! Вічна пам’ять воїнам, які загинули, до кінця виконавши свій військовий обов’язок. Сьогодні ми схиляємо голову в скорботі за тими, хто не повернувся з "гарячих точок" планети.».

 

         Голова Баришівської районної організації української спілки ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів, полковник Сергій Миколайович Рощин наголосив, що будь-яка війна, як жорно ламає життя безлічі людей і хлопці йшли на війну не за орденами і медалями – вони свято вірили, що виконують інтернаціональний обов’язок. А молодь сьогодні повинна відчувати гордість за те, що поруч із нами живуть справжні, мужні, відважні і рішучі чоловіки.

 

          Було приємно бачити, що велика і дружня сім’я ветеранів-«афганців» зібралась разом, що вони радо спілкувалися і згадували бойових товаришів, яких вже немає поруч. Адже саме на їхні плечі випали надзвичайні випробування. Чесно виконавши свій військовий обов’язок, залишивши на смертельних дорогах Афганістану своїх друзів, вони, як ніхто інший, пізнали справжню ціну Війні і Миру і, як ніхто, навчилися цінувати Життя. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих. Кількагодинна тепла та щира зустріч воїнів-інтернаціоналістів промайнула, як одна мить.

 СЛАВА УСІМ, ХТО ПОВЕРНУВСЯ З ПОЛЯ БРАНІ...
СЛАВА УСІМ, ХТО ПОВЕРНУВСЯ З ПОЛЯ БРАНІ...
СЛАВА УСІМ, ХТО ПОВЕРНУВСЯ З ПОЛЯ БРАНІ...

скачать dle 10.5фильмы бесплатно