Баришівська селищна рада шукає активістів! Будь голосом, а не відлунням!

 Баришівська селищна рада шукає активістів! Будь голосом, а не відлунням!

YMCA України - це всесвітній молодіжний рух! це міжнародний, нерелігійний, неполітичний волонтерський рух, що існує у світі з 1844року!

Місія YMCA - гармонійний розвиток духу, розуму та тіла молоді! Місія реалізується через соціальні програми та волонтерські проекти!

ОБМІНИ, НАВЧАННЯ ЛІДЕРІВ ТА ПІДГОТОВКА ТРЕНЕРІВ, ПОЇЗДКИ ПО ВСІЙ ЄВРОПІ!YMCA УКРАЇНИ ПРОВОДИТЬ ТРЕНІНГ Корені примирення (Roots for Reconciliation, «Peace Work Institute») в Україні 17-18 лютого в Києві (готель Голосіївський, пр-т Голосіївський, 93 )

Корені Примирення (Roots for Reconciliation) – це великий проект YMCA Europe, який покликаний зміцнити молодіжну активність у напрямках трансформації конфліктів, розбудови миру та порозуміння у країнах Європи.

YMCA України бере участь у цьому проекті вже декілька років. У 2017 представники Наталія Вайніловіч та Максим Студілко отримали тренерські навички і побажали поділитися  з вами. Взагалі в проекті беруть участь учасники з більш, як 12 країн. Вони зустрічаються кілька разів на рік на навчальних сесіях, аби поглибити свої знання з методів подоланню та попередження конфліктів, налагодити міжнародне співробітництво, створити цікаві спільні проекти між різними країнами.Вам буде запропоновано серію PEACE-мотиваторів, які показують, що процес творення миру складається з простих повсякденних кроків, і кожний та кожна з нас може долучитися до нього дуже просто.

 

Отже, ставайте тренерами програми, і ви зможете стати частиною примирення і власним прикладом показати, що діалог, подолання стереотипів та упереджень можливий, і можливий різними шляхами – обговорення, мистецтво, візуальні образи.Всіх зацікавлених, хто має лідерські навички та готовий бути тренером у локальній майбутній організації, звертатися до заступника селищного голови Данчук Ж.В.Початок тренінгу 17 лютого о 09.00.

Закінчення тренінгу 18 лютого о 17.00

 

Внесок учасників - 100 грн. YМСА сплачує проїзд (при наявності плацкартних квитків), харчування та проживання.

За більш детальною інформацією, звертайтеся: Баришівська селищна рада,  Данчук Жанна Віталіївна.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно