Підпільні ігрові автомати порушують громадський спокій Баришівчан!

 Підпільні ігрові автомати порушують громадський спокій Баришівчан!

Тематика грального бізнесу є болючим питанням для всіх мешканців нашого селища. Адже не зважаючи на прийняття Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», гральні автомати існують нелегально в Баришівці. Тому це питання потребує особливої уваги та пильності, як із боку правоохоронців, так і з боку громадян.

Баришівська селищна рада активно протидіє незаконному гральному бізнесу.  За останній час, завдяки наполегливій роботі, було закрито 6 нелегальних  точок грального бізнесу в смт Баришівка. По нашим даним, з останнього місця (Шевченка 26), умільці переїжджають на нове місце перебування.

В зв’язку з цим, звертаємося до всіх підприємців, мешканців смт Баришівки та прилеглих сіл Пасічна, Швачиха, будьте пильними, слідкуйте кому ви здаєте приміщення для ведення підприємницької діяльності в оренду і для яких цілей!  Не допускайте шахраїв в наше селище!

Порушення громадського спокою та закону України не повинно лишитися безкарним.

Пам’ятайте, що відвідувачі підпільних гральних закладів це Ваші діти, чоловіки, які залишають там останні зароблені кошти, вживають алкогольні напої, наркотики і т.д.

Закликаємо всіх пильних, небайдужих громадян, активістів невідкладно інформувати Баришівську селищну раду про подібні заклади на території нашого селища, органи Національної поліції України.

Станемо всі разом на захист нашого благополуччя!

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно