Баришівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста селищної ради ( на період соціальної відпустки)


Баришівська селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста селищної ради ( на період соціальної відпустки)

         Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, вільне володіння державною мовою та компютерною технікою.

          Стаж роботи за фахом у державній службі або в органах місцевого самоврядуванняне менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менш 5 років.

          Подати такі документи: заяву, особовий листок по обліку кадрів, копію паспорта, копію ідентифікаційного номера, автобіографію, копії документів про освіту, декларацію про доходи, довідка про стан здоровя, 2 фотокартки розміром 3х4.

 Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, законів України "Про державну службу”, "Про засади запобігання і протидії корупції", "Про місцеві державні адміністрації”, та "Про місцеве самоврядування в Україні”.

         Термін подання документів на конкурс 1 місяць з дня опублікування. Довідки за телефоном  4-18-02.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно