Безкоштовні медичні консультації

 

 

 

       28 жовтня 2017 року Міжнародним благодійним фондом «Сприяння Розвитку Медицини» в рамках Всеукраїнських благодійних програм «Безкоштовні медичні консультації» і «Дивитися та Бачити» за підтримки Баришівської селищної ради та Баришівського шкірзаводу для всіх баришівчан та мешканців сіл Пасічна, Швачиха був проведений безкоштовний огляд вузькопрофільними лікарями-волонтерами з м. Києва.

       Загалом за день роботи медичної бригади 150 жителів нашої громади пройшли обстеження та отримали консультації лікарів: терапевтів, окуліста, дерматолога, хірурга, зробили експрес-тест крові на вміст  цукру. Як зазначили медики, серед обстежених людей виявлено багато тих, хто потребує  подальших здач аналізів та призначення  розгорнутих консультацій. Практично всі обстежувані мають проблеми зі зором та тиском. За результатами обстежень майже 140 баришівчан безкоштовно отримали окуляри.

        Баришівський селищний голова Олександр Павлович Вареніченко від імені мешканців нашого селища щиро подякував медикам-волонтерам та керівництву Баришівського шкірзаводу  за організацію медичного обстеження людей. Підкреслив, що всі відвідувачі залишилися задоволеними рівнем надання медичних послуг та відношенням лікарів  до пацієнтів. Голова зазначив, що  такі заходи з медичного обстеження в приміщенні селищної ради стали традиційними. Впевнений, що це необхідно проводити для людей частіше й виразив сподівання, що незабаром відбудеться медичне обстеження для дітвори.

Безкоштовні медичні консультаціїБезкоштовні медичні консультації
Безкоштовні медичні консультаціїБезкоштовні медичні консультації
Безкоштовні медичні консультації
Безкоштовні медичні консультації

 

                                                                                                Інф.селищної ради

скачать dle 10.5фильмы бесплатно