Повідомляємо про проведення громадських слухань

 Повідомляємо про проведення громадських слухань

Виконавчий комітет Баришівської селищної ради повідомляє про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення  детального плану території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі АЗС площею 0,15 га по вул.Київський шлях 132 в смт. Баришівка Київської області з містобудівними умовами та обмеженнями.

Даний проект детального плану території розроблений ТОВ «Науково-дослідний проектний інститут «КИЇВ-ПРОЕКТ» на виконання вимог Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності» з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови земельної ділянки в смт. Баришівка по вул.Київський шлях 132.

Проект детального плану розроблений на замовлення Гнаток М.М.

Підставою для розроблення проекту стало рішення Баришівської селищної ради № 230-09-07 від 08.09.2016 року «Про розробку детального плану території за адресою: вул.Київський шлях 132 в смт. Баришівка, Київської області з містобудівними умовами та обмеженнями ТОВ Гнаток М.М.

Інформація про склад та зміст проекту детального плану, основні техніко-економічні показники містяться в додатках.

 

Громадські обговорення розпочинаються 18.10.2017 року та будуть тривати до 18.11.2017 року.

 

Відповідно до пункту 7, 8 Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555, пропозиції до проекту рішення мають право подавати:

 

 1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

 2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

 3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

 4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

 5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

 

Пропозиції подаються громадянами до секретаріату Баришівської селищної ради у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

 

 Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 вищевказаного Порядку, або подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

 

Проведення громадських слухань заплановано після закінчення обговорення проекту. Про дату та час буде повідомлено додатково.

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно