Штрафи і тюремні строки за жорстоке поводження з тваринами

Штрафи і тюремні строки за жорстоке поводження з тваринами

Верховна Рада прийняла закон №5119-1 Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впровадження гуманного ставлення до тварин). Таке рішення у четвер, 22 червня, підтримали 257 нардепів. Так, законом вносяться зміни до Кримінального кодексу та Кодексу про адміністративні правопорушення доповнили статтею «жорстоке поводження з тваринами».

Відповідно до прийнятого закону, жорстоке поводження визначається наступним чином: « знущання над тваринами, в тому числі бездомними, що спричинило муки, що завдало їм фізичні страждання, тілесні ушкодження, каліцтва або призвело до загибелі. Також мова йде про нацьковування тварин одна на одну і на інших тварин, залишення домашніх і сільськогосподарських тварин напризволяще, в тому числі порушення правил утримання тварин».

Доводимо до відому Баришівчан, ми не зупинили роботу з безпритульними тваринами у нас в селищі. Наступним нашим кроком є: вакцинація, чіпування з тимчасовим утриманням собак за підтримки Баришівської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

Ще раз звертаємось до активістів, волонтерів, небайдужих і активних людей, які люблять тварин та хочуть допомогти в вирішенні питання безпритульних  тварин на території Баришівської селищної ради.

 Тел. для довідок:  5-23-47, 5-45-41  (Баришівська селищна рада)

067-987-44-36, 063-025-98-56 (Гнипова Данія Вікторівна - координатор заходів).

скачать dle 10.5фильмы бесплатно