Необхідні міські вбиральні чи ні – має вирішувати громада

Необхідні міські вбиральні чи ні – має вирішувати громада

 

   Громадські вбиральні за радянських часів будували чи не в кожному людному районі міста. Вони були справді потрібні: рятувати необачних гостей чи тутешніх мешканців від халепи.


   Міські вбиральні, як і решта соціальних благ, раніше утримували коштом держави. А от із настанням незалежності громадські туалети перетворилися на справжню розкіш.

   Але кожен погодиться, що ця «розкіш» має бути в любому цивілізованому суспільстві.

   Баришівська селищна рада вирішила підійти більш глобально до теми громадських вбиралень. В червні 2017 року на сесії було прийнято рішення про оголошення конкурсу серед інвесторів, підприємців на право установки й обслуговування міських вбиралень (туалетів), а також забезпечення передачі в оренду інвесторам земельних ділянок під ними. Схему розташування стаціонарних туалетів залишити для додаткового узгодження.

   Тут не можемо не відмітити, що туалет біля селищної ради у тому стані, в якому є на сьогодні, - жахлива місцина. Його не оновлювали, не проводили належного ремонту вже багато років. Тому також актуальним стає питання про реконструкцію цього вже існуючого безкоштовного громадського туалету.  

   Нам цікаво почути думку кожного.

   Бажаючим діяти – звертатися в селищну раду.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно