Шановні Баришівчани!

 

 

01.07.2017 року Баришівкою пронісся сильний буревій, який наробив чимало лиха нашим оселям та селищу в цілому. Баришівка опинилася в епіцентрі стихійного лиха, яке завдало колосальних збитків, від яких мешканці Баришівки ще будуть довго оговтуватися – пошкоджено шиферні та металеві конструкції покрівель на багатоповерхових житлових будинках, неймовірно велика кількість зруйнованих житлових будинків у приватному секторі також пошкоджено більше тисячі метрів ліній електромереж, не обійшла нажаль негода і загальноосвітні школи, лікарню, адміністративні будинки, повалено та викорчувано більше 150 дерев.

   Ситуація, що нині склалася в Баришівці, не є доречною для святкування Івана Купала. Баришівською селищною радою, на чолі з селищним головою Вареніченко Олександром Павловичем, було прийняте рішення відмінити святкування Івана Купала, а всі кошти, які планувалося витратити на організаційні питання свята, направити на потреби мешканців по відновленню ушкоджених домівок після стихійного лиха.

   Замість святкування закликаємо Баришівчан згуртуватися в скрутну хвилину, та спільно ліквідовувати наслідки негоди на своїх вулицях, біля будинків і місця загального користування: парки, тротуари, дитячі майданчики…  Планується провести загальну «толоку», про яку повідомимо пізніше.

Баришівська селищна рада щиро співчуває всім і кожному мешканцю, кого спіткало стихійне лихо!

Шановні Баришівчани!

скачать dle 10.5фильмы бесплатно