Баришівська селищна рада закликає не руйнувати, а створювати, відновлювати, будувати!

Баришівська селищна рада закликає усіх мешканців бережливо ставитись до дитячих майданчиків і не руйнувати їх! Нещодавно повторно була зруйнована  щойно відремонтована гойдалка на  дитячому майданчику в центральному сквері (біля районного будинку культури смт Баришівка)

«Цей дитячий майданчик почали оновлювати близько місяця тому. Всі мешканці нашого містечка, а особливо діти, дуже тішились такому подарунку від Баришівської селищної ради. На жаль, знайшлись вандали, яким байдуже дозвілля дітей», – повідомив Баришівський селищний голова Вареніченко О.П.  

Дитячі гойдалки почали ламати.

   «На сьогоднішній день продовжується робота над реконструкцією старих  дерев’яних елементів на майданчику та в процесі виробництва нові конструкції для малечі. Але підлітки почали навмисно ламати обладнання майданчику. Спочатку зламали одну гойдалку, потім іншу. Ми намагались проводити розмову з мешканцями, але все марно, вони поводять себе зухвало. Я дуже вдячний Баришівчанам за їх активну громадську позицію, за небайдужість до проблем. Ми просимо усіх повідомляти Баришівську селищну раду, представників громадської організації «СОБР» про подібні випадки. Ми також звертаємось до молоді, щоб не нищили дитячі майданчики», – зазначив Олександр Павлович.

   Баришівська селищна рада  докладає величезних зусиль, щоб забезпечити всіх маленьких мешканців нашого містечка  дитячими майданчиками. Цього року встановлюють дитячі майданчики з екологічних матеріалів – це переважно дерево. Але, на жаль, дитячі майданчики не встигають відслужити свій експлуатаційний термін через неналежне ставлення самих мешканців. Дуже прикро, що замість того, щоб дарувати радість дітям, майданчики є забавою для дорослих.
Баришівська селищна рада закликає не руйнувати, а створювати, відновлювати, будувати!
Баришівська селищна рада закликає не руйнувати, а створювати, відновлювати, будувати!
скачать dle 10.5фильмы бесплатно