Велика дорога завжди починається з маленького кроку, ми всі відчуємо зміни, якщо самі станемо ними!

Велика дорога завжди починається з маленького кроку, ми всі відчуємо зміни, якщо самі станемо ними! 

Краса та охайність нашої громади – це, в першу чергу, наше ставлення до цих напрочуд простих, але, на жаль, поки що неосяжних для багатьох із нас речей.

Подивіться навколо! Побутове сміття в лісах, на берегах Красилівки та Трубіжа – це все результат нашої життєдіяльності та нашої байдужості. Там, де вчора хтось викинув пляшку чи пакет на чисту траву, через якийсь час виростає купа сміття, саме тому, що хтось став першим. Багато вулиць приватного сектору завалені дровами, будівельними матеріалами, гноєм та ін. Усе це створює картинку, в першу чергу, для наших дітей, вони, бачачи навколо такий хаос, і самі в майбутньому не будуть нічим краще за наше покоління. Невже ми не хочемо, щоб наші діти жили краще за нас?

Жодні комунальні служби не можуть побороти байдужість людей, ми не можемо приставити двірника до кожного, кому в голову збреде бажання стати свинею. Неважливо, чи це кинутий під ноги недопалок, чи вивезений у ліс цілий причіп сміття.  Саме тому я звертаюсь до всіх не бути байдужими – слідкуйте за собою, навчайте своїх дітей і не бійтесь робити зауваження іншим!

На території Баришівської селищної ради налагоджений вивіз сміття – для вивозу побутового сміття двічі в місяць згідно графіку курсує сміттєвоз. Ціна вивозу сміття – 7.30 ГРН НА ОСОБУ В МІСЯЦЬ! Це смішні гроші в наш час. Тобто, якщо ви самостійно сплануєте вивезти сміття, то такої суми не вистачить навіть на придбання пального для автомобіля. 

Баришівський комунгосп активізував роботу з мешканцями смт Баришівка, сіл Пасічна та Швачиха щодо укладання договорів та роз’ясненню населенню вимог Правил благоустрою, відповідно яких підприємства, установи, організації, громадяни, власники та балансоутримовачі садиб забов’язані укладати договори  на вивезення сміття та вторинних матеріалів. Фахівці комунгоспу йдуть назустріч населенню і готові на місці укласти договір на вивіз твердих побутових відходів  (тел. для довідок: 5-43-32 до 10.00). Однак не всі мешканці реагують відповідним чином на пропозицію підприємства укласти договір та ігнорують неодноразові попередження.

У зв’язку з чим, прошу звернути увагу, що невиконання або порушення передбачених Правил винні особи несуть адміністративну відповідальність за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від 340 до 1750 грн.

Крім цього, стан благоустрою вулиць у приватному секторі і селах впливатиме на капітальні видатки з бюджету. Ремонт, грейдерування чи підсипку вулиць, а також модернізацію чи будівництво вуличного освітлення мешканці приватного сектору матимуть як винагороду за охайність!

Велика дорога завжди починається з маленького кроку, ми всі відчуємо зміни, якщо самі станемо ними!

З повагою

депутат Баришівської селищної ради Іващенко В.М.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно