1 червня – День захисту дітей!

Саме в цей день  голова Баришівської селищної ради  Олександр Павлович Вареніченко разом з депутатами селищної ради відвідав Баришівську центральну районну  лікарню.

Мета відвідування лікувального закладу -  ознайомлення результатами  проведення ремонтних робіт в дитячому відділенні та визначення подальших нагальних проблем щодо ремонту приміщень,  для  якого потрібне виділення селищною радою  коштів.

Разом з  Олександром Павловичем  у лікарні  побували: заступник голови  Данчук Жанна Віталіївна, секретар ради Прокопчук Людмила Олександрівна, головний бухгалтер Тур Надія Володимирівна,  депутат Баришівської селищної ради Авраменко Сніжана Миколаївна.

Головний лікар центральної  районної лікарні  Буняк Галина Миколаївна гостям  прозвітувала про виконаний об’єм робіт:  відремонтований санвузол та ванну кімнату і показала палату, в якій терміново потрібно робити ремонт. Також Галина Миколаївна подякувала підприємству ВКП «Каскад», яке виконувало ремонтні роботи.

Зі слів Олександра Павловича Вареніченка : «Не випадково, що саме 1-го червня, ми з колегами відвідали дитяче відділення центральної районної лікарні, бо саме діти - наше сьогодення та майбутнє, наша гордість та надія. Саме від нас дорослих залежить подальша їх доля. Адже ми вкладаємо дитині в перші дні життя, любов, милосердя, повагу та чесність, яка повертається до нас сторицею. Ми маємо створити щасливий світ дитинства. І якщо так трапляється, що дитина потрапляє до лікарні, то ми, дорослі, для якнайшвидшого одужання, повинні створити затишні та комфортні умови  перебування її в закладі».

Співпраця продовжується…
1 червня – День захисту дітей!
1 червня – День захисту дітей!
1 червня – День захисту дітей!
1 червня – День захисту дітей!
Фото Олексія Надоленка

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно