«Було це недавно...»

«Було це недавно...»
 
– Було це недавно. Маленькі й тендітні до вас ми прийшли!

Такими словами дещо тужливої пісеньки відкрили свято випуску вихованці старшої групи «Вишенька» ДНЗ «Теремок» (дошкільним закладом протягом років керує майстер своєї справи, заслужений учитель України В.Ф.Мерва, діяльність якої також відмічена нагрудним знаком «Софія Русова». А гості заходу – батьки двадцяти чотирьох малюків, вихователі й працівники «Теремка», – оплесками підбадьорили дівчаток і хлопчиків, котрі прощалися з першим у їхньому житті офіційним закладом. Без сумніву, тривалий час іще згадуватимуть вони своїх перших наставників, які виховували в їхніх серцях і душах любов до рідної землі.

Протягом чотирьох останніх років на порозі дитсадка зустрічала малят вихователь Н.М.Полякова (на роботу добирається з Лук’янівки). І не лише зустрічала, а й дбала про їхні сніданки й обіди, спокійний сон у тихі години, навчала грамоти, танцям і співам (на жаль, немає в дитсадочку музичного керівника). Готували їжу працівники кухні, наводили затишок і лад у будівлі – технічні працівники. Не перебували осторонь проблем дитсадка й батьки вихованців, вирішуючи спільно всі нагальні справи, спрямовані на осучаснення навчально-виховного процесу. Наглядний приклад – музична зала, оформлена згідно з сучасним дизайном; нові куліси; система «LCD-проектор», з допомогою якої присутні переглянули слайд-шоу про будні нинішніх випускників.

Серед гостей свята були Баришівський селищний голова О.П.Вареніченко та його заступник – Ж.В.Данчук. Окрім теплих слів привітань, вони презентували малятам подарунки, а очільник селища – сертифікат на три тисячі гривень.

Багато хорошого лунало на адресу і малюків, і їхніх старших наставників. Ми, батьки маленьких випускників, також подумки приєднуємося до слів подяки В.Ф.Мерві, Н.М.Поляковій, іншим працівникам «Теремка». Від душі дякуємо вам, шановні педагоги й чуйні люди, за любов, приділену нашим дітям, взаєморозуміння й підтримку в їхньому вихованні. Будьте щасливими! І нехай звуки вальсу, виконаного сьогоднішніми випускниками, вкотре знову нагадають вам і про наших діточок. Але через чотири роки...

Із вдячністю – батьки вихованців групи «Вишенька» ДНЗ «Теремок»
«Було це недавно...»
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Добавить комментарий