Баришівка вітає!

 
Баришівка вітає!Минулими вихідними Баришівщину відвідали перший бургомістр м.Пуллаха (Німеччина)Сюзанна Таузендфройнд та голова партнерського об’єднання «Пуллах – Баришівка» Отто Горак. Почесних гостей з міста-побратима радо зустріли голова Баришівської селищної ради Вареніченко Олександр Павлович, перший заступник голови Баришівської селищної ради Данчук Жанна Віталіївна, секретар Баришівської селищної ради Прокопчук Людмила Олександрівна, головний бухгалтер Баришівської селищної ради Тур Надія Володимирівна, депутат Баришівської селищної ради Авраменко Сніжана Миколаївна.
         Представники влади разом з делегацією відвідали оглядову екскурсію на  Баришівському шкірзаводі, яку цікаво та змістовно провів Володимир Валентинович  Суходольський. Один з керівників  підприємства розповів про технологічний процес виробництва, ознайомив із роботою очисних споруд, продемонстрував цехи, в яких проходять основні виробничі процеси, та запевнив, що робота заводу цілком безпечна для навколишнього середовища і здоров’я баришівчан.
Баришівка вітає!

         Зі слів Баришівського селищного голови Олександра Павловича Вареніченка: «Звичайно ж, організовуючи для почесних гостей оглядову екскурсію по нашому селищу,  не могли оминути завод, так як історія шкіряного промислу Баришівки сягає XII століття. У літописі Руському згадується городище Баруч із 1125 року, а в ньому жили зокрема й майстри-чинбарі, які поставляли вичинені шкури до стольного града Києва. Промисел розширювався, і до 1917 року в поселенні нараховувалося шість шкірзаводів, які невдовзі, після зміни суспільно-економічної формації, були націоналізовані. Як результат – усі заводи збанкрутували. У період непу виробництво в них було відновлене, договори оренди анульовані, а із шести підприємств утворено одне, яке і стало базовим для Баришівського шкірзаводу Київського виробничого шкіряного об’єднання імені М.В.Фрунзе. Сьогодні колектив підприємства, а він нараховує майже 200 працівників, налаштований на ефективну роботу і вірить, що славу баришівських чинбарів буде відновлено відповідно до вимог сучасного виробництва».

Представники делегації отримали невеличкі подарунки від керівництва заводу та під великим позитивним враженням вирушили далі до музею Т.Г.Шевченка, де на гостей вже чекала Лобунець Дар’я Павлівна (директор музею).
Баришівка вітає!
Відвідавши музей делегація пройшла центральними вулицями смт Баришівки та зупинилася біля Травневого дерева.
Баришівка вітає!

19 серпня 2010 року на центральній площі Баришівки з нагоди 20-річного ювілею дружби між Баришівським районом та німецьким містом Пуллах, було встановлено Травневе дерево.

У цьому символі дотримано всіх вимог німецьких традицій: оздоблено у біло-блакитні кольори баварського прапора, закріплено герби Баришівки, Пуллаху, закріплено таблички із знаковими зображеннями українських та німецьких традицій.

Делегація та представники влади, відвідавши меморіал  Пам’яті в центрі селища,  вшанували память загиблих воїнів, поклали квіти до обелісків.Баришівка вітає!Баришівка вітає!Баришівчани вшанували пам'ять загиблих воїнів покладанням квітів до меморіалу Слави. А живим поклонилися за те, що відстоювали мир на своїй землі. Баришівчани вшанували пам'ять загиблих воїнів покладанням квітів до меморіалу Слави. А живим поклонилися за те, що відстоювали мир на своїй землі.

Приємною несподіванкою для членів  німецької делегації стала  екскурсія до ДНЗ «Золотий ключик».На порозі садочка делегацію зустріли: начальник управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА Володимир Вікторович Коцюрбій та завідувачка закладу Сніжана Миколаївна Авраменко, яка показала заклад  і провела екскурсію.

Зі слів Сніжани Миколаївни:

«5 грудня 2014 року у смт Баришівка відбулася урочиста та довгоочікувана подія для багатьох родин нашого містечка – відбулося відкриття дошкільного навчального закладу «Золотий ключик». Батьки та вихованці садочка чекали на відкриття з нетерпінням ще з 2010 року, відколи було внесено в план соціально-економічного розвитку смт Баришівка питання про відновлення функціонування ДНЗ «Золотий ключик», з метою 100% забезпечення дітей селища дошкільною освітою. Кожні батьки, віддаючи свою дитину в дитячий садок, переживають про те, наскільки комфортно малюкові буде там перебувати. І звичайно для всіх матусь важливо не тільки те, що дитина буде їсти і спати, але і те, як дитина буде проводити час та навчатися чомусь новому. В ДНЗ «Золотий ключик» патріотичне виховання, національне виховання - це одна з пріоритетних ліній  закладу. Зокрема,  педагогічний колектив намагається і в повсякденному житті прививати дітям національні традиції, навчати їх, виховувати з любов’ю до рідного краю, з шаною до рідних традицій. Тому, практично на кожне свято,  наша малеча одягнена у вишитих сорочках. Звичайно, у цьому нема нічого дивного - ми живемо в Україні, і з самого малечку привчаємо дітей любити рідну землю, рідну країну, розповідаємо про символи України та вивчаємотекст Державного гімну України. Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період в житті дитини, в цьому віці формується особа, і закладаються основи здоров`я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до її внутрішнього світу».Баришівка вітає!

Делегація дійсно була приємно вражена побаченим в садочку. Перекладач швидко намагалася перекладати. Та викласти на папері позитивні емоції відвідувачів надто складно.

 Багато питань задавали з приводу співпраці з батьками, на що Сніжана Миколаївна відповіла,  що саме завдяки спільним зусиллям (батьків та працівників садочка) ми маємо хороших, розумних, а саме головне - здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання.

         Гості залюбки розповідали про особливості дитячих дошкільних навчальних закладів у Німеччині.

 У Німеччині малюкам необов’язково ходити до садочка і ясел. Але за бажанням відвідувати їх можуть усі дітки. Оплата залежить від доходу батьків. Для малозабезпечених сімей є пільги. Дитячі садки в Німеччині працюють до обіду. Але є такі, де дитину можна залишити на ніч.
Вартість обіду у садочку становить 60-100 євро на місяць. Але можна давати дитині їжу з собою. Це обов’язково має бути здорове харчування. У садочках немає уроків. Вважається, що у малюків має бути дитинство, а знання вони отримають у школі. Тому тут діти співають, малюють, танцюють, ліплять. До того ж багато уваги приділяється спілкуванню. Тут розвивають комунікативні навички дітей, вчать їх знаходити вихід зі складних ситуацій, бути толерантними і співчувати іншим. У групах навчаються здорові дітки та малюки з особливими потребами…Баришівка вітає!

Наприкінці до всіх присутніх звернувся начальник управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА  Володимир Вікторович Коцюрбій, який узагальнив побачане в садочку, познайомив з головним  підрядником реконструкції ДНЗ «Золотий ключик» генеральним директором ТОВ «Автобанбуд» - Погосяном  Петросом Рубеновичем та подякува завідувачці садочка Сніжані Миколаївні Авраменко за плідну співпрацю.Баришівка вітає!

Опісля делегація та почесні гості були запрошені до ЦПР «Мрія».

 

                                                                                                                          Спец.кор.селищної ради

скачать dle 10.5фильмы бесплатно