Цікава зустріч

Цікава зустріч

За ініціативи Баришівського селищного голови Вареніченка О.П., 10 травня 2017 року власник Нідерландського холдингу T. Meter Holding B.V. та  HatchTech – Тчітсе Метер, відвідав смт. Баришівка, де знаходяться виробничі склади інвестиційної компанії ТОВ «Т.МЕТЕР УКРАЇНА» та ТОВ «ХЕЧ ТЕК УКРАЇНА» – провідного виробника у сфері інкубаційних технологій. Ці дві компанії є складовими однієї групи, яка вже багато років є світовим лідером.

 

Холдинг був заснований в 1996 році паном Тчітсе Метером в  Нідерландах. Всього за десять років  інноваційні продукти вивели компанію  в число лідерів на світовому ринку інкубаційного обладнання. Компанія  працює з широкою дистриб'юторською мережею, що дозволяє обслуговувати клієнтів по всьому світу. Головний офіс знаходиться в місті Венендаль, Нідерланди. Крім того, торгові представництва діють в різних країнах.

 

У квітні 2015 року було відкрито першу українську компанію зі світовим ім’ям. ТОВ «ХЕЧ ТЕК УКРАЇНА» вже два роки успішно працює у сфері виготовлення складових для промислових інкубаторів. 

У лютому 2017 року  було зареєстровано другу компанію, що є інвестиційною, – ТОВ «Т.МЕТЕР УКРАЇНА». У квітні 2017 року  ТОВ «Т.МЕТЕР УКРАЇНА»  придбано комплекс будівель та споруд в смт. Баришівка.

 

Обидві компанії прагнуть не тільки розвиватись і удосконалювати новітні розробки та технології, а й дбати про чисте та здорове довкілля. Саме тому, заплановане на майбутнє  виробництво єдиної та першої інноваційної продукції у світі. Виробництво є екологічно чистим та пов’язане виключно з монтажем складових. Це основа  бізнес-культури та практичної діяльності  компанії. Набуті за довгі роки знання в області інкубації, транспортування курчат та їх раннього утримання,  дозволяють  розробляти не маючі аналогів, але при цьому вкрай прості в експлуатації вироби для світової індустрії птахівництва.

 

Як зазначає Тчітсе Метер,  Україна є ідеальним середовищем для інвестування. Він впевнений, що саме тут можна досягти  світового успіху та з більшою впевненістю та оптимізмом дивитись у майбутнє.

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Добавить комментарий