Фінальна гра на Кубок Баришівського селищного голови з волейболу серед чоловічих команд

Фінальна гра на Кубок Баришівського селищного голови з волейболу серед чоловічих команд

26 березня 2017 року в спортивному залі ЦПР «Мрія» відбулися фінальні змагання на кубок Баришівського селищного голови з волейболу серед чоловіків, в якому взяло участь 3 команди.

 

             За результатами попередніх змагань, які відбулися 19.03.2017 в фінальну частину пройшли команди сіл: Рудницького, Бзову та Коржів, які і визначали між собою в іграх по колу переможця відповідно і володаря Кубку селищного голови та призу турніру – професійного волейбольного м’яча.

         В першій грі змагалися команди с.Рудницького та с.Бзова. Чи то команда с.Бзова неналежно налаштувалася, чи не вистачило майстерності, але на жаль напруженої боротьби в грі не спостерігалося. В підсумку перемогу здобула команда села Рудницьке, з рахунком 3:0.

         У другій грі команду с.Бзова неначе підмінили, боротьба йшла за кожний м’яч, та все ж досвід, майстерність команди з  с.Коржі далася в знаки. Коржівчани зуміли переламати хід зустрічі на свою користь. В підсумку здобути вольову перемогу над волейболістами зі Бзова з рахунком 3:1.

         У третій зустрічі, яка і стала фінальною, вистачало всього: і боротьби, і емоцій, і бажання перемогти у кожної із команд. Перемогу здобули поправу сильніші - волейболісти з Рудницького які переграли команду з Коржів з рахунком 3:0.

Кубок селищного голови та професійний волейбольний м’яч у 2017 році отримала команда з Рудницького, яка дійсно показала професіоналізм та жагу до перемоги.

         Зі словами привітання до спортсменів звернувся селищний голова Олександр Павлович Вареніченко, який подякував учасникам турніру за участь і цікаву спортивну боротьбу та наголосив про започаткування доброї традиції щорічно проводити Кубок Баришівського селищного голови з волейболу, як приклад для наслідування молодому поколінню. Букетом троянд привітав єдину учасницю  з команди Бзова – Палажченко Вероніку Юріївну, яка професійно грає поруч з чоловіками.

         Роз'їхалися учасники задоволені і щасливі, з надією на нові зустрічі, з метою працювати, тренуватися й перемагати.

 Фото Олексія Надоленка

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Добавить комментарий